کد خبر : 651 ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۰:۰۵ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

از اجرایی شدن پایگاه اینترنتی دبیرخانه تا میزبانی از نماینده مردم فلاورجان در مجلس

دبیر اجرایی دومین گفتمان نقش جوانان در توسعه پایدار شهری در بیست و دومین جلسه مدیران گروه ها گفت:این پایگاه و تلویزیون مجازی خیلی به اهداف ما کمک میکند و اگر اجرایی شود مطمئنا مدیران در این نشست ها سخنان مفیدی بیان خواهند کرد. علی تقیان در بیست و دومین جلسه مدیران گروه ها در […]

دبیر اجرایی دومین گفتمان نقش جوانان در توسعه پایدار شهری در بیست و دومین جلسه مدیران گروه ها گفت:این پایگاه و تلویزیون مجازی خیلی به اهداف ما کمک میکند و اگر اجرایی شود مطمئنا مدیران در این نشست ها سخنان مفیدی بیان خواهند کرد.
علی تقیان در بیست و دومین جلسه مدیران گروه ها در مورد اقدامات ضروری کمیته ی ارتباطات و امور رسانه اذعان داشت:ایجاد پایگاه اینترنتی با حضور مدیران و جوانان فعال استانی و کشوری نیاز است که باید با سطح بالا به دست اجرا برسد.
تقیان با اشاره به ضرورت ایجاد آرشیو در این کمیته و سایر کمیته ها گفت:اگر مسئولی از ما عکس ها، پوستر ها،یا جلسات را بخواهد ما باید آرشیوی تحویل بدهیم که در حال حاضر نداریم و باید به این اصل بیشتر اهمیت داده شود.
وی در ادامه خاطر نشان کرد:ما در حال حاضر یک جلسه مهم با رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان حجة الاسلام موسوی لارگانی پیش رو داریم که از اهمیت بالایی برخوردار است .
دبیر اجرایی گفتمان در ادامه با اشاره به نیاز به جذب نیرو در گروه ها اذعان داشت:در گروه تدارکات و پشتیبانی و انتظامات نیاز به عضو داریم.
در پایان مهدی شریفی مدیر گروه همیاران با اشاره به فرایند انتخاب مدیر این گروه حضار را با این فرایند آشنا کرد.
بیست و دومین جلسه مدیران گروه های حوزه ی اجرایی به ریاست علی تقیان و با حضور مدیران گروه ها با هدف هماهنگی گروه ها با دبیر اجرایی برگزار شد.

خبرنگار:ایلیا طاووسی

 


 


ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه