کد خبر : 627 ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۰۱ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

آزاد اندیشی جوانان،بزرگترین دستاورد دبیرخانه

علی تقیان:خوشحالیم که جوانان و نوجوانان دبیرخانه می توانند بدون هیچ ترسی گفته ها و انتقادات خود را بیان کنند و این از اهداف اصلی ما بود. به گزارش کمیته ارتباطات و امور رسانه ای پیش از ظهر روز پنجشنبه جلسه ای با عنوان”آزاد اندیشی” و با حضور دبیراجرایی،مدیران حوزه اجرایی و اعضای دبیرخانه در […]

علی تقیان:خوشحالیم که جوانان و نوجوانان دبیرخانه می توانند بدون هیچ ترسی گفته ها و انتقادات خود را بیان کنند و این از اهداف اصلی ما بود.
به گزارش کمیته ارتباطات و امور رسانه ای پیش از ظهر روز پنجشنبه جلسه ای با عنوان”آزاد اندیشی” و با حضور دبیراجرایی،مدیران حوزه اجرایی و اعضای دبیرخانه در سالن همایش باغ غدیر استان اصفهان برگزار شد.
در این جلسه اعضای دبیرخانه به بیان انتقادات و پیشنهادات خود نظیر استفاده از بودجه دولت،ناپایداری در برخی گروه ها و ارائه فرم نظر سنجی پرداختند. علی تقیان،دبیر اجرایی،ضمن پاسخ به انتقادات و پیشنهادات گفت:رویکرد مدیریتی ما گفت و گو دوجانبه است و هدف اصلی این جلسه بیان گفته ها و مشکلات اعضای دبیرخانه می باشد.
وی در ادامه افزود:یکی از بزرگترین و مهم ترین دستاورد های ما این است که اکنون جوانان و نوجوانان دبیرخانه می توانند بدون واهمه پشت تریبون صحبت کنند و حتی بسیاری از امور را با منطق زیرسوال ببرند.
علی تقیان در پایان گفته هایش خاطر نشان کرد:برای رسیدن به موفقیت باید بسیاری از مشکلات را بپذیریم و بدون درنظر گرفتن مادیات به دنبال دیده شدن باشیم.
متین نصر،مدیر کمیته ارتباطات و امور رسانه ای با بیان اینکه دبیرخانه نقش جوانان در توسعه پایدار شهر، اولین دبیرخانه جوان در سطح کشور است گفت: خوشحالیم که علی رغم فشارها توانستیم فعالیت های مثبت داشته باشیم؛و شما نوجوانان باید این فرصت را برای پیشرفت خود غنیمت بشمارید.
او در ادامه اظهار داشت:ما جوانان باید تلاش کنیم طرز فکر مردم کشورمان را با توسعه پایدار آشنا کنیم تا کشور توسعه یافته ای داشته باشیم.
همچنین مهدی شریفی،مدیر گروه همیاران نوجوان ضمن تاکید بر همکاری و همدلی با همیاران نوجوان از طرح راه اندازی یک پویش مردمی فراگیر در سطح اصفهان با موضوع توسعه پایدار خبر داد. این جلسه با رونمایی از اپلیکیشن دبیرخانه دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری به پایان رسید.
خبرنگار:حانیه کفعمی

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه