کد خبر : 3565 ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت [ ۱۹:۵۸ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

در دومین جلسه حوزه اجرایی دبیرخانه مطرح شد:

فعالیت های علمی و محتوایی اولویت دبیرخانه در مرحله ششم است

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه‌ای در بعد از ظهر روز سه شنبه مورخ ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ دومین جلسه رسمی حوزه اجرایی دبیرخانه به ریاست دبیر اجرایی برگزار شد. در ابتدای این جلسه علی تقیان دبیر اجرایی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای مومنین و مومنات در ماه مبارک رمضان خواستار […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه‌ای در بعد از ظهر روز سه شنبه مورخ ۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ دومین جلسه رسمی حوزه اجرایی دبیرخانه به ریاست دبیر اجرایی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه علی تقیان دبیر اجرایی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای مومنین و مومنات در ماه مبارک رمضان خواستار بهره مندی از ظرفیت های معنوی این ماه پر خیر و برکت برای همه مردم به ویژه جوانان عضو دبیرخانه از خداوند متعال شد.

دبیر اجرایی در ادامه عنوان کرد: با توجه به اینکه حدود دو ماه از آغاز زمان مسئولیت سرپرستان کمیته های حوزه اجرایی می گذرد اما با توجه به تداخل با عید نوروز و همچنین شروع ماه مبارک رمضان تاکنون ما شاهد  برگزاری برنامه خاصی در حوزه اجرایی نبوده ایم که لازم است بعد از ماه مبارک رمضان طبق زمان بندی های انجام شده در تقویم سال ۱۴۰۱ اقدامات مفیدی در راستای آگاهی بخشی در زمینه نقش جوانان در توسعه پایدار صورت پذیرد.

علی تقیان افزود: توجه به جدی به موضوع علمی و محتوایی دبیرخانه ازجمله اولویت های اصلی در مرحله ششم است که در همین راستا بزودی از دو جلد کتب تخصصی در زمینه توسعه پایدار توسط این دبیرخانه رونمایی خواهد شد.

 

در ادامه این جلسه هر یک از اعضای حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند.

لازم به ذکر است از جمله مهمترین مصوبات این جلسه می توان به تصویب نهایی تقویم اجرایی سال ۱۴۰۱ اشاره نمود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه