کد خبر : 3492 ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت [ ۱۲:۳۰ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس دبیرخانه با صدور پیامی درگذشت مرحومه حاجیه خانم ملکیان اصفهانی (مادر شهید) را تسلیت گفت

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز چهارشنبه مورخ ۲۲ دی ماه ۱۴۰۰ مجید محمدپور، رئیس دبیرخانه با صدور پیامی درگذشت مرحومه حاجیه خانم شوکت ملکیان اصفهانی (مادر شهید محسن تقیان) را تسلیت گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم برادر گرامی، جناب آقای علی […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز چهارشنبه مورخ ۲۲ دی ماه ۱۴۰۰ مجید محمدپور، رئیس دبیرخانه با صدور پیامی درگذشت مرحومه حاجیه خانم شوکت ملکیان اصفهانی (مادر شهید محسن تقیان) را تسلیت گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی، جناب آقای علی تقیان
درگذشت اسوه صبر و ایثار، ایمان و مقاومت مرحومه حاجیه خانم شوکت ملکیان اصفهانی مادر شهید سرافراز محسن تقیان از دلاوران دوران دفاع مقدس، موجب تاثر و تألم شد.
مادران مومنه شهداء که عزیزترین هستی خود را در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فداء کردند، اسوه های واقعی ایثار و گذشت هستند، که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت(ع) و با تاسی به سیره حضرت صدیقه کبری ، فاطمه زهرا (س)، فرزندان شجاع، بصیر و انقلابی تربیت و در دفاع از ارزش‌ها، تقدیم ایران اسلامی کردند.
اینجانب مصیبت وارده را به خانواده های محترم تقیان و ملکیان اصفهانی همچنین محضرخانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران، بازماندگان و عموم مردم شهید پرور استان اصفهان تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند سبحان برای ایشان رحمت واسعه و همجواری با فرزند شهیدش و برای عموم بازماندگان، صبر و اجر مسئلت دارم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه