کد خبر : 156 ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۲:۱۱ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

در دیدار با سرهنگ حسین زاده مطرح شد:

دبیر اجرایی با سرهنگ حسین زاده (جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان) دیدار و گفتگو کرد

به گزارش خبرنگار گروه روابط عمومی، در صبح روز یکشنبه مورخ ۱۹ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ دبیر اجرایی با جناب سرهنگ حسین زاده (جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان) دیدار و گفتگو کرد. در ابتدای این جلسه دبیر اجرایی ضمن ارائه گزارش کامل از وضعیت موجود دبیرخانه، بیان کردبا توجه به رویکرد مثبت و حمایتی […]

به گزارش خبرنگار گروه روابط عمومی، در صبح روز یکشنبه مورخ ۱۹ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ دبیر اجرایی با جناب سرهنگ حسین زاده (جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان) دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این جلسه دبیر اجرایی ضمن ارائه گزارش کامل از وضعیت موجود دبیرخانه، بیان کردبا توجه به رویکرد مثبت و حمایتی نیروی انتظامی از رویدادهای حوزه جوانان، از نیروی انتظامی و بویژه سرهنگ حسین زاده تقدیر و تشکر نمود.
تقیان اظهار کرد: برگزاری این همایش در سطح ملی بدون بودجه و با کمترین امکانات یک دستاورد بزرگ محسوب می شود که سعی دایم در ادامه مسیر نیز این جریان ارزشمند را تقویت کنیم.

در ادامه جلسه جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان عنوان کرد: حضرت امام خمینی (ره)‌در دوران دفاع مقدس به جوانان اعتماد کرد و ما نیز همین وظیفه را داریم. بی شک عقل، منطق، قدرت و صداقت ایام جوانی بسیار ارزشمند است و سرمایه گذاری روی نیروهای جوان یک رفتار هوشمندانه تلقی می شود. سرهنگ حسین زاده افزود: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری دادن فرصت به جوانان بسیار مهم است.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان خطاب به علی تقیان گفت: شما منبع انرژی هستید و قطعأ باید الگوی مناسبی در جامعه و برای سایر جوانان و نوجوانان باشید. وی افزود: در دنیای اسلام فروزان ترین چراغ مباحث امام جعفر صادق(ع) است و قطعأ هرچقدر در این زمینه کار کنید عین دین و ثواب است.

وی در پایان ضمن ابراز خرسندی از این اتفاق مهم، پیشنهاد داد اینجانب آمادگی لازم را جهت تشکیل هسته با مفهوم توسعه پایدار با رویکرد شیعه و دین دارم و ان شاء الله حمایت های لازم را در این زمینه انجام خواهم داد.

لازم بذکر است در این جلسه سیدحمید بهشتی‌(مدیر گروه هماهنگی  و دعوت از مدعوین)، وحید ایزدی‌(مدیر گروه تدارکات و پشتیبانی) و محمدجواد اسماعیلی (مدیرگروه تبلیغات و انتشارات) نیز حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه