کد خبر : 3434 ۲ دی ۱۴۰۰ ساعت [ ۲۲:۳۷ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

مراسم تکریم و تجلیل از مدیران و اعضای حوزه اجرایی مرحله پنجم برگزار شد

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در شامگاه روز پنجشنبه مورخ ۲ دی ماه ۱۴۰۰ مراسم تکریم و تجلیل از مدیران و اعضای حوزه اجرایی پنجمین گفتمان ملی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری در محل هتل کوثر اصفهان برگزار شد. در ابتدای این جلسه علی تقیان دبیراجرایی ضمن عرض خیرمقدم و […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در شامگاه روز پنجشنبه مورخ ۲ دی ماه ۱۴۰۰ مراسم تکریم و تجلیل از مدیران و اعضای حوزه اجرایی پنجمین گفتمان ملی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری در محل هتل کوثر اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه علی تقیان دبیراجرایی ضمن عرض خیرمقدم و تشکر بابت زحمات مدیران و اعضای حوزه اجرایی در طول یکسال گذشته، عنوان کرد: مقوله توسعه پایدار شهری امروز بیش از هر چیز نیازمند همدلی و همفکری نخبگان، جوانان و مسئولین است. وی افزود: در طول ۵ سال فعالیت مستمر این دبیرخانه در تمامی جلسات و برنامه ها پیرامون توسعه پایدار و نقش مهم جوانان بحث و گفتگو کردیم و تمام توان و تلاش خود را برای آگاهی بخشی به مردم در مورد اهداف توسعه پایدار بکار گرفتیم که امیدواریم مثمر ثمر بوده باشد.

دبیراجرایی گفت: حوزه اجرایی در مرحله پنجم با شعار کیفیت گرایی آغاز بکار کرد و خداوند متعال را شاکریم که این شعار اکنون که مراسم اختتامیه این مرحله نیز به اتمام رسیده است ، به خوبی تحقق پیدا کرد و ابعاد مختلف آن نیز مشهود است. وی ادامه داد: فعالیت خوب و منظم کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در تولید و پخش مستند اصفهان ۱۴۰۰ و چندین کلیپ رسانه ای، طراحی و چاپ به موقع پوستر، بنر و… در کمیته تبلیغات و انتشارات، فراخوان – داوری – معرفی و تجلیل از مقالات برتر علمی، برگزاری مراسم اختتامیه در زمانبندی مشخص و عدم تغییر تاریخ برگزاری، پوشش رسانه ای مطلوب و همچنین برگزاری نشست خبری با اصحاب رسانه، عدم تغییر مدیران حوزه اجرایی در مرحله پنجم، بازدید از دو ابرپروژه مهم سالن اجلاس سران و شهرک سلامت، انتشار ۱۷ پژوهش علمی و محتوایی توسط کمیته آموزش و پژوهش بصورت مستمر در مرحله پنجم از طریق سایت دبیرخانه، ارائه طرح و ایده معرفی سفیر فرهنگی توسعه پایدار توسط کمیته خلاقیت و… از جمله مواردی است که نشان از تحقق شعار کیفیت گرایی در مرحله پنجم را دارد.

علی تقیان با اشاره به اینکه این دبیرخانه بعد از ۵ سال فعالیت مستمر، امروز بعنوان ظرفیت بزرگ فرهنگی برای اصفهان محسوب می شود، اظهار کرد: این مسیر پایانی ندارد و قطعا تا هر زمان که فرهنگ سازی مناسب و آگاهی بخشی صحیح انجام شود، فعالیت های این دبیرخانه هم باقی و جاری خواهد بود.

دبیراجرایی در پایان ابراز کرد: لازم است از زحمات شما عزیزان و بویژه افرادی که بصورت فکری به دبیرخانه در راستای اهداف و برنامه ها کمک کردند صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.

لازم بذکر است در پایان این نشست از مدیران و اعضای حوزه اجرایی با حضور مسئولین تجلیل شد.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه