کد خبر : 2743 ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۵:۱۲ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

تماس تلفنی دبیر اجرایی با چندتن از علمای اصفهان به مناسبت عید ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)

به گزارش خبرنگار کمیته تبلیغات، ارتباطات و امور رسانه ای حجت الاسلام والمسلمین علی طهماسبی بلداجی صبح سه شنبه مورخ ۱۳ آبانماه ۱۳۹۹ به مناسبت روز هفدهم ماه ربیع الاول طی تماس های تلفنی جداگانه با چندتن از علمای عالیقدر اصفهان صحبت و گفتگو نمود. دبیر اجرایی در این گفتگوهای تلفنی با تبریک عید ولادت […]

به گزارش خبرنگار کمیته تبلیغات، ارتباطات و امور رسانه ای حجت الاسلام والمسلمین علی طهماسبی بلداجی صبح سه شنبه مورخ ۱۳ آبانماه ۱۳۹۹ به مناسبت روز هفدهم ماه ربیع الاول طی تماس های تلفنی جداگانه با چندتن از علمای عالیقدر اصفهان صحبت و گفتگو نمود.


دبیر اجرایی در این گفتگوهای تلفنی با تبریک عید ولادت باسعادت پیامبر مکرم اسلام و ولادت حضرت امام صادق (ع) و ایام شادی و سرور اهل بیت عصمت و طهارت (ع) گفت: امسال به جهت هتک حرمت به ساحت مقدس پیام آور مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) و حمایت از این اهانت وقیحانه توسط رئیس جمهور فرانسه به بهانه آزادی بیان همه مشتاقان حضرت ختمی مرتبت با احساسات جریحه دار شده نسبت به تبیین جایگاه پیامبر اسلام و تعالیم آسمانی ایشان اهتمام ویژه ای داشته و دارند و این مصداق بارز این نکته است که اگر شیشه عطری شکسته شود رایحه آن بیشتر پراکنده خواهد شد و مشام هارا تسخیر خواهد نمود.
وی در ادامه افزود امیدواریم علمای گرانقدر نیز با استفاده از فرصت تشنگی جامعه جهانی برای آشنایی با معارف بلند محمدی جوانان مسلمان را برای دفاع از عقاید حقه آماده سازند.
حجت الاسلام طهماسبی در انتهای مکالمات تلفنی با توجه به انتصابش در جایگاه دبیر اجرایی دبیرخانه از علمای اصفهان طلب دعای خیر جهت موفقیت در این مسیر نموده و گزارشی کوتاه از روند امور ارائه کرد.


حضرت آیت الله حاج شیخ هادی نجفی پس از سخنان دبیر اجرایی با تبریک ولادت رئیس مکتب پیامبر مکرم (ص) و رئیس مذهب حضرت امام صادق (ع) فرمودند: خدمت به خلق جزء بالاترین عبادات است که زمینه های توفیق را فراهم می کند لذا در این مسیر لازم است تلاش وافری انجام دهید تا مرضی رضای حضرت حق قرار گیرید و ما هم همیشه دعاگوی همه خدمتگذاران هستیم.


حضرت آیت الله حاج سید محمدتقی موسوی شفتی نیز با تبریک متقابل ایام و اشاره به عظمت مقام پیامبر مکرم اسلام فرمودند: آب دریا از پوزه نجس آلوده نمی شود و این اهانت ها دست و دهان اهانت کننده را خواهد شکست.

آیت الله موسوی شفتی همچنین با اشاره به مشکلات معیشتی و شرایط موجود توصیه کردند که هرکاری میتوانید برای رفع مشکلات مردم انجام دهید.

حضرت آیت الله حاج شیخ احمد کلباسی اشتری نیز با تبریک این دو ولادت پر خیر و همچنین تبریک هفته وحدت با اشاره به خوی خبیث استکبار مبنی بر ایجاد اختلاف میان ادیان و مذاهب فرمودند: باید مسلمانان از حیثیت پیامبر عظیم الشان اسلام دفاع کنند و البته بدانند اهانت کار کسی است که در مقابل منطق راستین عاجز گردیده باشد و این توهین ها همگی نشانه عجز مستکبرین در برابر منطق عالی پیامبر بزرگوار ماست.

آیت الله کلباسی اشتری در ادامه دبیر اجرایی را توصیه به سعه صدر در مدیریت مجموعه نموده و افزودند باید در مسیر پیوند جوانان با مسائل مختلف اقتصادی، اجتماعی، سلامت و بهداشت و هرچه امروز نیازمند فعالیت کارگشاست اقدام عملی، جدی و متداوم نمائید که این خود حرکتی راسخ در مسیر فرمایشات مقام معظم رهبری خواهد بود.

حضرت آیت الله حاج سید احمد میرمرشدی نیز در این گفتگوی تلفنی با تبریک ایام و مسئولیت جدید طهماسبی وی را فردی توانمند خوانده و با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر امتداد رزمایش مواسات مومنانه و حضور دغدغه مندانه و پرشور جوانان در این عرصه به استفاده از ظرفیت های دبیرخانه در این جهت توصیه فرمودند و در انتها نیز برای موفقیت دبیراجرایی در عرصه های مختلف دعا کردند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه