کد خبر : 1826 ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت [ ۲۰:۳۲ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

نشست هم اندیشی کارگروه سلامت شورای راهبری و سیاستگذاری برگزار شد

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، در بعدازظهر روز یکشنبه مورخ ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۸ اولین نشست هم اندیشی کارگروه سلامت شورای راهبری و سیاستگذاری به ریاست مجید محمدپور دبیر شورای راهبری و سیاستگذاری و با حضور جمعی از مدیران حوزه اجرایی و دکتر فرهاد رحیمی مدیر مجموعه رویال آرنا در هتل […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، در بعدازظهر روز یکشنبه مورخ ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۸ اولین نشست هم اندیشی کارگروه سلامت شورای راهبری و سیاستگذاری به ریاست مجید محمدپور دبیر شورای راهبری و سیاستگذاری و با حضور جمعی از مدیران حوزه اجرایی و دکتر فرهاد رحیمی مدیر مجموعه رویال آرنا در هتل کوثر اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه محمدپور با اشاره به اهمیت شورای راهبری و سیاستگذاری، عنوان کرد: در واقع این شوراء مهمترین رکن ساستگذاری در امورات و برنامه های این دبیرخانه است که علاوه بر حضور معاونین مدیران کل دستگاه های اجرایی استان باید از ظرفیت فرهیختگان و نخبگان در سطح استان به جهت عضویت و حضور در جلسات این شوراء بهره برد. دبیر شورای راهبری و سیاستگذاری دبیرخانه افزود: بی شک همه تلاش خود را در راستای تقویت بنیان علمی و عملی این شوراء به کار خواهیم گرفت.

در ادامه این جلسه علی تقیان دبیر اجرایی ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده، اظهار کرد: اگر یک بررسی ساده انجام شود همگی متوجه خواهیم شد که در شش ماهه فعالیت حوزه اجرایی در مرحله سوم و با حضور و توامندی جوانان در حوزه اجرایی رویدادهای بزرگ و مهمی در سطح استان و کشور اتفاق افتاده است که در حقیقت این مهم به اعتبار و وزن دبیرخانه در جامعه افزوده است. تقیان تأکید کرد: بی شک سیاست هایی که از طرف شورای راهبری و سیاستگذاری دبیرخانه به حوزه اجرایی ابلاغ می شود به بهترین شکل ممکن و با کمترین امکانات و منابع به مرحله اجراء خواهد رسید.

دکتر فرهاد رحیمی مدیر مجموعه رویال آرنا که از چهره های فعال مدیریتی و رسانه ای استان می باشد نیز در ادامه این جلسه ابراز کرد: باعث افتخار است که جوانانی با انگیزه و متخصص در این دبیرخانه فعالیت می کنند و موجب خشنودی است که تا کنون موفق به برگزاری برنامه های خلاقانه در سطح استان و کشور با حضور مقامات عالی رتبه شده اید. رحیمی گفت: بی شک اینجانب نیز در حد توان در خدمت شما عزیزان هستم و از این جریان ارزشمند حمایت خواهم کرد.

لازم بذکر است در پایان این جلسه با صدور حکمی، دکتر فرهاد رحیمی بعنوان “عضو شورای راهبری و سیاستگذاری” منصوب و معرفی شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه