کد خبر : 120 ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت [ ۱۵:۱۰ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفتمین جلسه حوزه اجرایی برگزار شد:

هفتمین جلسه حوزه اجرایی دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری برگزار شد

به گزارش خبرنگار گروه روابط عمومی، در روز پنجشنبه مورخ ۱۷ اسفندماه سال ۱۳۹۶ هفتمین جلسه حوزه اجرایی دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری با حضور مجید محمدپور‌(رئیس دبیرخانه)، مدیران و جمعی از اعضای گروه های اجرایی در محل هتل تاریخی دهدشتی برگزار شد. در ابتدای این جلسه مجید محمدپور (رئیس دبیرخانه) […]

به گزارش خبرنگار گروه روابط عمومی، در روز پنجشنبه مورخ ۱۷ اسفندماه سال ۱۳۹۶ هفتمین جلسه حوزه اجرایی دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری با حضور مجید محمدپور‌(رئیس دبیرخانه)، مدیران و جمعی از اعضای گروه های اجرایی در محل هتل تاریخی دهدشتی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مجید محمدپور (رئیس دبیرخانه) ضمن انتقاد از عملکرد برخی از گروه های حوزه اجرایی، خاطر نشان کرد: اهمیت برگزاری دومین مرحله گفتمان راهبردی تا حدی زیاد است که در حقیقت باید شبانه روزی برای آن تلاش شود. رئیس دبیرخانه افزود: خوشبختانه بعد از برگزاری اولین مرحله همایش شاهد برگزاری برنامه های متعددی در حوزه توسعه پایدار در سطح استان و کشور بودیم که این موضوع بیانگر جریان سازی خوب و قوی این دبیرخانه است.

وی با اشاره به اهمیت حضور جوانان و نوجوانان در این دبیرخانه اظهار کرد: بی شک بدون حضور این قشر مهم در دبیرخانه نمی توانستیم این برنامه را با این سطح از کیفیت برگزار کنیم.

در ادامه این جلسه علی تقیان (دبیر اجرایی) ابراز کرد: مدیران گروه های حوزه اجرایی باید بر مسئله آموزش اعضای گروه خود اهمیت بیشتری بدهند چراکه بدون آموزش و تربیت اعضای گروه نمی توانیم به اهداف عالیه خود در سطح استان و کشور برسیم.

در انتهای این جلسه نیز مدیران گروه های حوزه اجرایی ضمن ارائه گزارش، به بیان مشکلات و دغدغه های گروه های خود پرداختند.

ازجمله مهمترین مصوبات این جلسه می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

۱- مصوب شد مدیران گروه ها تا تاریخ ۹۶/۱۲/۲۴ فعال ترین عضو گروه خود را در سال ۹۶ بصورت مکتوب معرفی نمایند.

۲- مصوب شد مدیران گروه ها تا تاریخ ۹۶/۱۲/۲۴ شاخص های ارزیابی عملکرد خود را بصورت مکتوب معرفی نمایند.

۳- مصوب شد مدیران گروه ها در سال جدید و با هماهنگی نیروی انتظامی در مناطق محروم جهت بررسی ابعاد توسعه پایدار حضور بهم رسانند.

خبرنگار نوجوان: امیدرضا ساکت

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه