کد خبر : 3554 ۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت [ ۱۰:۳۱ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس دبیرخانه با صدور پیامی آغاز سال ۱۴۰۱ و نوروز باستانی را تبریک گفت

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز دوشنبه مورخ ۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ مجید محمدپور رئیس دبیرخانه با صدور پیامی  آغاز سال جدید را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل می باشد: بسمه تعالی اللهم عجل لولیک الفرج سال ۱۴۰۱ که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز دوشنبه مورخ ۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ مجید محمدپور رئیس دبیرخانه با صدور پیامی  آغاز سال جدید را تبریک گفت. متن این پیام به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی
اللهم عجل لولیک الفرج

سال ۱۴۰۱ که توسط رهبر حکیم و فرزانه انقلاب به نام سال « تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین»نام گزاری شده است و عید سعید و باستانی نوروز را که نشان از تمدن بزرگ ایرانی اسلامی، آداب رفتاری و سبک زندگی اجتماعی ملت بزرگ ایران است را به محضر رهبر معظم و فرزانه انقلاب،خانواده های معزز شهدا، همه مردم نجیب و عزیز ایران اسلامی، مردم فهیم و شهید پرور استان اصفهان تبریک عرض می کنم.

آرزوی توفیق و بهروزی دارم برای همه هم وطنان و دعا میکنیم سال پیروزی های بزرگ برای کشور عزیز ما و قرن جدید دوران پرفروغ رسیدن به تمدن نوین اسلامی و ظهور قطب عالم امکان حضرت مهدی موعود (عج) باشد.

مجید محمدپور/ رئیس دبیرخانه

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه