کد خبر : 3527 ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت [ ۵:۴۳ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام تبریک رئیس دبیرخانه به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز سه شنبه مورخ ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۰، مجید محمدپور رئیس دبیرخانه با صدور پیامی آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا اسرا -۸۱) […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز سه شنبه مورخ ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۰، مجید محمدپور رئیس دبیرخانه با صدور پیامی آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا اسرا -۸۱)
حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل خود سزاوار محو و نابودی است
«والفجرِ و لَیالٍ عَشْر…»

دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و صلای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین ‏انداز کرد.

ایام الله دهه فجر، تجلی حماسه ماندگار و الهام بخشی است که صفحه‎ای زرین در تاریخ حیات ملت ایران گشود و نسیم روحبخش بهار انقلاب، مشام وفاداران راستین آزادی و عدالت را معطر نمود.

جشن انقلاب سرآغاز تجلی فصلی دیگر از افتخار، عزت و سربلندی ملتی است که با مشت‌های گره کرده و گام‌های استوار به ثمر رسید و هم اکنون با نقش والای ” ولایت فقیه و رهبری” در صیانت از اهداف و آرمان های انقلاب نهضتی امید بخش در سراسر جهان در جریان و حرکت است که تلالو آن امروز مرزهای جغرافیایی را در نوردیده است.

در آغاز ایام الله دهه فجر و بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی باشعار جشن ملی ۱۴۰۰، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، چهل وسومین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر رهبر فرزانه انقلاب و همه مسوولان و خدمتگزاران نظام و بویژه جوانان و مردم دلاور و همیشه در صحنه استان اصفهان تبریک و شادباش عرض می نمایم و از خدای سبحان توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی را مسئلت دارم و از مردم عزیز این خطه دلاورخیز دعوت می نمایم با حضور ارزشمند خود در مراسمات و برنامه های جشن انقلاب به ویژه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، ضمن پاسداشت آرمان ها، اقتدار ، عزت ایران اسلامی و حمایت ملت شهید پرور را در مقابل جهانیان به معنای واقعی به تصویر کشند.

مجید محمدپور

رئیس دبیرخانه

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه