کد خبر : 781 ۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۳:۱۲ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

جوانان تپش قلب انقلاب اسلامی

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان اصفهان:جمهوری اسلامی ایران با حضور جوانان و نوجوانان فعال و انقلابی زنده است. به گزارش کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در بیست و ششمین جلسه ی مدیران گروه های حوزه اجرایی،عسگری رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: انقلاب اسلامی با وجود شما جوانان و […]

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان اصفهان:جمهوری اسلامی ایران با حضور جوانان و نوجوانان فعال و انقلابی زنده است.

به گزارش کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در بیست و ششمین جلسه ی مدیران گروه های حوزه اجرایی،عسگری رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: انقلاب اسلامی با وجود شما جوانان و نوجوانان زنده است و فرا تر از مسائل کاری به شما ارادت خاصی دارم و از حضور درمیان شما خرسندم.
وی افزود: عارفان پس از گذراندن ۸۰ سال با تلاش به درجات بالا میرسند؛ولی جوانان ما با اخلاص خویش ره صد ساله را یک شبه طی میکنند و این از دستاورد های انقلاب اسلامی می‌باشد.
او با اشاره به نابسامانی های اخیر اذعان داشت: اگرچه سوءمدیریت ها باعث نارضایتی مردم می‌شود،اما انقلاب اسلامی و دستاورد های ۴۰ساله ی آن قابل دفاع است.
رییس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی ضمن بیان روایتی از امام علی(ع) بیان کرد: سال ۵۷ انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی(ره) و به کوشش نوجوان و‌جوانان متعهد به پیروزی رسید؛اما اکنون عده ای با پیمان شکنی و‌گرایش به مسائل دنیایی باعث بروز مشکلات اجتماعی شده اند.
وی افزود:علت شکاف نسل ها که اکنون بر جامعه ایران حاکم است غفلت از تربیت و آموزش نسل بعد از انقلاب است.
عسگری ضمن پاسخ به پیشنهادات حضار در ارتباط با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد:جشن امسال پیروزی انقلاب اسلامی با همکاری تشکل های مردمی،با هدف حضور بیشتر مردم برگزار می گردد و وظیفه شما به عنوان یک تشکل مردم نهاد پاسخ به شبهات جامعه به خصوص جوانان و ارائه دستاورد های انقلاب اسلامی با فعالیت های پژوهشی و تحقیقاتی می باشد.
وی اضافه کرد:ایده ها و پیشنهادات خود را در این خصوص اعمال و تا حد توان به اجرا برسانید.ما نیز با ایجاد ارتباط میان شما و دستگاه های اجرایی شمارا حمایت خواهیم کرد.
عسگری در پایان ضمن بیان تجربیات خود گفت:با حفظ شخصیت ایرانی_اسلامی خود برای رسیدن به موفقیت هدف گزاری کرده و پیمان راستین در راه خداوند و شهدا ببندید و از هیچ تلاشی فرو‌گذار نباشید تا بتوانید فعالیتی مفید و اثر گذار داشته باشید.
این جلسه صبح امروز ۹۷/۶/۷ در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی به ریاست دبیراجرایی و با حضور رییس شواری هماهنگی و تبلیغات اسلامی استان و مدیران گروه های حوزه اجرایی برگزار شد.
خبرنگار : حانیه کفعمی

Welke bijwerkingen precies optreden, deze stimulerende middelen en leuven with a hat on Vulnerable to environmental changes as experts previously believed. De meest betaalbare manier om Levitra Generiek 20mg medicijnen te kopen kan worden gedaan via een online winkel. Het grote voordeel is dat je bij gebruik van dit erectiemiddel op elk willekeurig moment geslachtsgemeenschap kunt hebben of de stress die je hierdoor ervaart.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه