کد خبر : 2789 ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت [ ۹:۴۵ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام دبیر اجرایی در پی رحلت حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه ای:

دکتر اژه ای گام مهمی در مسیر توسعه پایدار و تربیت نیروی جوان و نخبه برداشت.

به گزارش خبرنگار کمیته تبلیغات ارتباطات و امور رسانه ای در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه ای موسس مدارس استعداد های درخشان و رئیس سابق انجمن های علمی کشور صبح یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ دبیر اجرایی با صدور پیامی ضمن قدرشناسی از خدمات و مجاهدت های آن رحیل مرحوم رحلت ایشان […]

به گزارش خبرنگار کمیته تبلیغات ارتباطات و امور رسانه ای در پی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه ای موسس مدارس استعداد های درخشان و رئیس سابق انجمن های علمی کشور صبح یکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ دبیر اجرایی با صدور پیامی ضمن قدرشناسی از خدمات و مجاهدت های آن رحیل مرحوم رحلت ایشان را به جامعه علمی کشور و نخبگان و اندیشمندان تسلیت گفت.

متن پیام دبیر اجرایی بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام
سرور مکرم حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ مهدی اژه ای (سلمکم الله)
رحلت اخوی مکرم حضرتعالی مرحوم حضرت حجت الاسلام و المسلمین دکتر جواد اژه ای پس از عمری مجاهدت علمی و اجرایی و آثار و خدمات برجسته بر اثر ابتلا به ویروس منحوس کرونا ضایعه ای مولمه برای فرهیختگان کشور بود.
مرحوم اژه ای با تاسیس مدارس استعداد های درخشان و شناسایی و تربیت نخبگان گام مهمی در مسیر توسعه پایدار و تربیت نیروی جوان و نخبه برداشت که به یقین از او چهره ای ماندگار در توسعه علمی کشور ساخت.
سالها فعالیت در عرصه های مختلف از جمله مشاورت روسای جمهور در چند دوره، ریاست سازمان بهزیستی کشور و معاونت نخست وزیری در اوایل انقلاب سپس ریاست انجمن های علمی کشور و خدمات ماندگار در این مسئولیت ها اورا شخصیتی ممتاز در نظام مقدس جمهوری اسلامی نمود.
اینجانب این ثلمه جبران ناپذیر را به حضور مقام معظم رهبری، جامعه علمی و اندیشمندان و نخبگان کشور همچنین محضر خانواده مکرم شهید بهشتی و شما سرور گرانقدر و دیگر بستگان و نزدیکان تسلیت عرض نموده و علو درجات را برای آن فقید سعید خواهانم.
علی طهماسبی بلداجی
دبیر اجرایی دبیرخانه

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه