کد خبر : 1484 ۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۱:۰۴ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس دبیرخانه با معاون پژوهشی دانشگاه هنر اصفهان دیدار و گفتگو کرد

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، در صبح روز یکشنبه مورخ ۱۶ دی ماه ۱۳۹۷ مجید محمدپور رئیس دبیرخانه با محمود رضا ثقفی معاون پژوهشی دانشگاه هنر اصفهان پیرامون مسائل دبیرخانه و توسعه پایدار دیدار و گفتگو کرد. در ابتدای این جلسه مجید محمدپور عنوان کرد: با توجه به فرمایشات رهبر انقلاب […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، در صبح روز یکشنبه مورخ ۱۶ دی ماه ۱۳۹۷ مجید محمدپور رئیس دبیرخانه با محمود رضا ثقفی معاون پژوهشی دانشگاه هنر اصفهان پیرامون مسائل دبیرخانه و توسعه پایدار دیدار و گفتگو کرد. در ابتدای این جلسه مجید محمدپور عنوان کرد: با توجه به فرمایشات رهبر انقلاب پرورش مدیران جوان یکی از اساسی ترین اهداف این دبیرخانه می باشد که به لطف خدا در این ۲ سال توفیقاتی نیز حاصل شده است. رئیس دبیرخانه ضمن بیان گزارش مختصری از فعالیت های دبیرخانه ، افزود: بی شک دانشگاه هنر و دانشجویان آن ظرفیت های بسیار مناسبی جهت رشد و توسعه کشور می باشند و ما آمادگی کامل خود را برای همکاری با این دانشگاه اعلام می کنیم.

در ادامه این جلسه محمودرضا ثقفی معاون پژوهشی دانشگاه هنر اصفهان ضمن عرض خیرمقدم و خوش آمدگویی ابراز کرد: برگزاری چنین برنامه هایی می تواند به رشد جامعه کمک کند اما باید برای هدف گذاری و اثرگذاری دقت زیادی در برنامه ریزی ها داشته باشیم و از نخبگان و اساتید برجسته دانشگاهی ملی و بین المللی بهره بیشتری ببریم. محمودرضا ثقفی در پایان اظهار کرد: دانشگاه هنر اصفهان نیز آماده همکاری مشترک و دوجانبه با این دبیرخانه می باشد.

لازم بذکر است در این جلسه امیررضا بهادرپور، مدیر کمیته خلاقیت و فناوری اطلاعات و مهدی جوانمردی، مدیر کمیته ارتباطات و امور رسانه ای نیز حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه