کد خبر : 2958 ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت [ ۱۰:۰۹ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

در جلسه دبیراجرایی با مدیر واحد خبر صدا و سیمای مرکز اصفهان:

لزوم تقویت همکاری با رسانه ملی/تشکیل اتاق فکر مشترک صدا و سیما و دبیرخانه

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز چهارشنبه مورخ ۲۴ دی ماه ۱۳۹۹ علی تقیان دبیراجرایی با همراهی حجت السلام علی طهماسبی دبیر سیاستگزاری دبیرخانه با مدیر واحد خبر صدا و سیمای مرکز استان اصفهان دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه علی تقیان دبیراجرایی دبیرخانه ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز چهارشنبه مورخ ۲۴ دی ماه ۱۳۹۹ علی تقیان دبیراجرایی با همراهی حجت السلام علی طهماسبی دبیر سیاستگزاری دبیرخانه با مدیر واحد خبر صدا و سیمای مرکز استان اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این جلسه علی تقیان دبیراجرایی دبیرخانه ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون شکل گیری، اهداف و برنامه های دبیرخانه در طول ۴ سال گذشته اظهار کرد: یکی از مهمترین سیاست های دبیرخانه در مرحله پنجم تقویت همکاری با رسانه ملی و بویژه اداره کل صدا و سیمای مرکز اصفهان می باشد که در این راستا آماده هرگونه همکاری بین بخشی نیز می باشم. وی افزود: بی شک اراده و همت جوانان مومن و متعهد در این دبیرخانه زمانی که با رسانه پیوند بخورد می تواند موجب تبلیغ عملی بیانیه گام دوم انقلاب و ایجاد انگیزه در سایر جوانان استان شود. دبیراجرایی در پایان تأکید کرد: انتظار می رود واحد خبر سازمان صدا و سیما نیز همچون گذشته در راستای رسانه ای شدن فعالیت های این دبیرخانه اقدام نماید.

حجت السلام علی طهماسبی دبیر حوزه سیاستگزاری دبیرخانه نیز با اشاره به نتایج و خروجی های محتوایی و اجرایی دبیرخانه در طول ۴ سال گذشته خواستار حمایت جدی تر و همکاری های بیشتر دبیرخانه با واحد خبر صدا و سیمای مرکز استان اصفهان شد.

در ادامه این جلسه مرتضی صالحی شکیب مدیر واحد خبر صدا و سیمای مرکز استان اصفهان ضمن عرض خوش آمدگویی و تشکر بابت گزاراشات ارائه شده، عنوان کرد: سازمان صدا و سیما متعلق به همه آحاد مردم است و ما همیشه سعی کردیم که از همه ظرفیت های رسانه ای موجود در راستای اهداف و سیاست های سازمان برای رسانه ای شدن تمامی فعالیت ها و برنامه ها استفاده نماییم. مرتضی صالحی شکیب با اشاره به اینکه در زمان جنگ اکثر فرماندهان ما جوانان بودند، اظهار کرد: معتقدم که جوانان با انگیزه و نشاط درونی که دارند می توانند خیلی از ناممکن ها را ممکن سازند و در همین راستا در آینده ای نزدیک اتاق فکر مشترک واحد خبر اداره کل صدا و سیما را با دبیرخانه در راستای بررسی موضوعات روز و بهره مندی از ایده ها و خلاقیت جوانان تشکیل خواهیم داد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه