کد خبر : 264 ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۵۵ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

با حضور معاون تفریحی، ورزشی شهرداری اصفهان :

دهمین جلسه حوزه اجرایی دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری برگزار شد

در ابتداي این جلسه و پس از قرائت آياتي چند از قرآن كريم ،علي تقيان،دبير اجرايي دبیرخانه به حضور ناظريان (معاون تفریحی،ورزشی شهرداری اصفهان) و همراهان خوش آمد گفت و توضيحي مختصر در رابطه با دومين گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پايدار شهري ،ارائه داد. معاون تفریحی، ورزشی شهرداری اصفهان در ابتدا گفت: كارهايي […]

در ابتداي این جلسه و پس از قرائت آياتي چند از قرآن كريم ،علي تقيان،دبير اجرايي دبیرخانه به حضور ناظريان (معاون تفریحی،ورزشی شهرداری اصفهان) و همراهان خوش آمد گفت و توضيحي مختصر در رابطه با دومين گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پايدار شهري ،ارائه داد.

معاون تفریحی، ورزشی شهرداری اصفهان در ابتدا گفت: كارهايي كه در اين دبیرخانه اتفاق افتاده است بسيار قوي بوده و اميدواريم به پيشرفت جامعه كمك كند و نكته مهم اين است كه جوانان نبايد دلسرد شوند.

وی در ادامه افزود: من در سن جواني مسئوليت هاي زيادي داشته ام و در اين راه اتفاقات زيادي افتاد اما من هیچگاه عقب نشيني نكردم و به مسیر خود ادامه دادم.

بعضي از انسان ها ،چه زن و چه مرد در جامعه ما هستند كه مي توانيم آنها را به شمعي توصيف كنيم كه ميسوزند اما جامعه را روشن ميكنند .

ناظريان در ادامه اظهار کرد: ما در جامعه دچار مشكلات زيادي هستيم اما بعضي از افراد انتخاب مي كنند كه در خدمت مردم باشند و در حقیقت اينها ايثارگران جامعه ما هستند.

در هر كجا كه ما به جوانان اعتماد كرديم ،به موفقيت هاي زيادي دست پيدا كرديم.

حبیب اله ناظریان عنوان کرد: جامعه اي پايدار است كه مردمش را بشناسد و آنها را به نشاط و شادي دعوت کند و اينگونه است که جوانان رشد مي كنند و ما نيز شاهد پيشرفت هاي زيادي هستيم.

وي در ادامه توضيح داد:همانطور كه اشاره شد جوانان ريسك پذير هستند و من سعي كردم تا الان اين ويژگي را در خود حفظ كنم.

همچنين ما آمادگي خود را براي پيشرفت دومين گفتمان راهبردي نقش جوانان در توسعه پايدار شهري اعلام مي كنيم زيرا كه اگر جامعه ما هم اكنون در حال توسعه است ،شروعش از همين نوع برنامه ها بوده،به همين دليل من براي ايده پردازان وخلاقان جوان احترام زيادي قائلم و دغدغه هاي آنان دغدغه هاي ما هم هست.

معاون شهردار اصفهان اضافه كرد: مردم بايد نسبت به يك شهر توسعه يافته آگاه باشند و شما جوانان بايد آگاهی مردم شهر را تقويت كنيد تا در آينده شهري زيباتر و بهتر داشته باشيم.

همچنين ما در اصفهان بيش از ٤٥٠ محله داريم با فرهنگ هاي مختلف و اين نكته قابل توجه است كه بر اساس فرهنگ هر منطقه بايد توسعه را تعريف كنيم.

ما براي پيشرفت جامعه بايد مردمي سالم داشته باشيم ،سپس تغذيه سالم و در ادامه دارو و به همين دليل بايد همه مردم به سلامتي خود اهميت بدهند تا به توسعه پايدار دست پيدا كنيم.

 

وي در پايان سخنانش گفت:براي همه جوانان آرزوي موفقيت دارم و به ياري خدا و با شور و شوقي كه جوانان دارند،يقيناً به موفقيت هاي زيادي دست پيدا مي كنيم.

 

خبرنگار نوجوان: كيميا ميرصادقي

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه