کد خبر : 2499 ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت [ ۲۲:۴۳ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

پایان ۱۱۵۵ روز تلاش بی وقفه و خدمت صادقانه

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز شنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ علی تقیان دبیراجرایی به ۱۱۵۵ روز تلاش بی وقفه در راستای پیشبرد اهداف جوانان و توسعه پایدار شهری و خدمت صادقانه به کار خود در سمت دبیراجرایی این دبیرخانه پایان داد. علی تقیان که بود و چه […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز شنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ علی تقیان دبیراجرایی به ۱۱۵۵ روز تلاش بی وقفه در راستای پیشبرد اهداف جوانان و توسعه پایدار شهری و خدمت صادقانه به کار خود در سمت دبیراجرایی این دبیرخانه پایان داد.

علی تقیان که بود و چه کرد؟

علی تقیان در ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۶ با صدور حکمی توسط مجید محمدپور به سمت دبیراجرایی دبیرخانه منصوب شد و توانست در کمتر از ۶۰ روز علیرغم همه مشکلات اداری و مالی با جذب نیروهای جوان و علاقه مند، حوزه اجرایی دبیرخانه را ساماندهی و تشکیل دهد و در تاریخ ۳ شهریورماه ۱۳۹۶ اولین گفتمان نقش جوانان در توسعه پایدار شهری را در سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمیته المپیک کشور و مدیران و مسئولین کشوری و استانی برگزار نماید و پس از آن نیز با کشف استعدادهای سایر جوانان استان موفق به برگزاری کارگاه های آموزشی متعدد، نشست های تخصصی با موضوعات مختلف، جلسات مستمر حوزه اجرایی، جلسات مستمر با مدیران و مسئولین استانی و کشوری، اجرای برنامه های متعدد فرهنگی و تربیتی و … شده است.

مرحله دوم فعالیت های دبیرخانه رسمأ در مهرماه ۱۳۹۶ با برگزاری مراسم معارفه مدیران حوزه اجرایی کلید خورد و از همان ابتدا علی تقیان با اشاره به استفاده از تمامی ظرفیت ها و امکانات وارد میدان شد که می توان مرحله دوم فعالیت های دبیرخانه در زمان ریاست وی در حوزه اجرایی را بعنوان درخشان ترین سال دبیرخانه از لحاظ افزایش چشمگیر برنامه های جنبی، کارگاه های آموزشی، جلسات هم اندیشی با مدیران و در نهایت برگزاری موفق و بی نظیر اختتامیه مرحله دوم در تاریخ ۲ مهرماه ۱۳۹۷ با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دانشگاه علوم پزشکی و با استقبال خوب جوانان دانست.

البته که نمی توان از برنامه ها و رویدادهای مهم و موفق دبیرخانه در مرحله دوم همچون: اولین همایش عدالت اجتماعی و فرصت های برابر با حضور سخنگوی شورای نگهبان، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان استان – نشست تخصصی نهضت ادامه دارد با حضور محمدرضا باهنر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و… گذشت.

مرحله سوم دبیرخانه نیز با جذب نیروهای جوان و از آبان ماه ۱۳۹۷ آغاز شد که علی تقیان از همان ابتدا تأکید بر لزوم اهمیت کیفی سازی برنامه ها داشت و مهمترین دغدغه خود را در مرحله سوم کیفیت برنامه ها و چابک سازی ساختار دبیرخانه عنوان کرد.

در مرحله سوم نیز همچون دو مرحله قبل شاهد برگزاری نشست های تخصصی، کارگاه های آموزشی ، جلسات مرتب با مدیران استان ازجمله استاندار اصفهان و… بودیم و اختتامیه مرحله سوم نیز که قرار بود در آبان ماه ۱۳۹۸ با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی برگزار شود پس از چندین بار تغییر تاریخ به دلایل مختلفی همچون افزایش قیمیت بنزین و… در نهایت در تاریخ ۲۱ آذرماه ۱۳۹۸ با حضور مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان استان و … با معرفی مدیران برتر در زمینه توسعه پایدار، جوان برتر، شهردار برتر ، کارآفرین برتر و… به کار خود پایان داد.

البته نباید از حق گذشت که علی تقیان در طول ۳ مرحله گذشته به تمامی وعده های خود عمل کرد و از همه توان مدیریتی خود در راستای توجه و اعتماد به جوانان و اهمیت توسعه پایدار استفاده کرد.

شایان ذکر است که علی تقیان در کل بعنوان دبیراجرایی مراحل اول، دوم و سوم دبیرخانه کارنامه درخشان و موفقی از خود به یادگار گذاشت که این موضوع سطح توقعات اعضای این دبیرخانه را افزایش داده و قطعأ شرایط کار را برای دبیراجرایی جدید سخت تر خواهد کرد.

پرورش مدیران جوان اصلی ترین هدفم برای حضور در دبیرخانه بود

علی تقیان دبیراجرایی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای عنوان کرد: از روز اول پذیرش این مسئولیت اصلی ترین هدفم پرورش مدیران جوان و انقلابی برای کشور بود و بارها نیز تذکر داده بودم که به محض اینکه دبیرخانه به بلوغ رسید و توانستیم فرد یا افرادی متخصص و متعهد را تربیت کنیم قطعأ مجموعه را جهت رشد و تکامل بیشتر به این عزیزان واگذار می کنم و امروز از با آرامش خاطر و از صمیم قلب خرسندم که شاهد بلوغ دبیرخانه و تحقق هدفم برای این مجموعه هستم. وی افزود: بی شک هر اتفاق و یا برنامه ای از طریق این دبیرخانه برگزار شده است به لطف خداوند متعال و با یاری همکاران جوان و دلسوزم بوده است و باید تشکر اصلی را از معاونین، مدیران و اعضای حوزه اجرایی داشته باشم که همواره دبیرخانه و بنده را در راستای تحقق اهداف حمایت کرده اند.

مهمترین سوابق علی تقیان چیست؟

علی تقیان در کارنامه خود سوابقی همچون مشاور جوان استاندار اصفهان، عضو مجمع ملی جوانان، رئیس مجمع جوانان استان اصفهان، دبیر حلقه فکری گفتمان جوانان و پیشرفت، مدیرعامل انجمن سفیران اعتلای اندیشه استان اصفهان و… دارد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه