کد خبر : 2367 ۱۵ دی ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۹:۴۷ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

در راستای برنامه های ستاد دهه فجر:

اعضای دبیرخانه با خواهر شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی (ره) دیدار و گفتگو کردند

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در شامگاه روز چهارشنبه مورخ ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ جمعی از اعضای حوزه اجرایی با حاجیه خانم زینت السادات حسینی بهشتی خواهر شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی (ره) دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این نشست علی تقیان دبیراجرایی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در شامگاه روز چهارشنبه مورخ ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ جمعی از اعضای حوزه اجرایی با حاجیه خانم زینت السادات حسینی بهشتی خواهر شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی (ره) دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این نشست علی تقیان دبیراجرایی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر، اظهار کرد: شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی بهترین نماد و الگو از یک مدیر در تراز اسلامی است که به تعبیر رهبر معظم انقلاب هنوز نیز این شخصیت برجسته انقلابی مظلوم است. وی افزود: در جامعه امروزی کمتر مشاهده می شود که مسئولین همانند ایشان و سایر شخصیت های برجسته انقلابی به جوانان اهمیت دهند و متأسفانه امروزه عده ای منفعت طلب یا برای جوانان شعار می دهند و یا از جوانان بعنوان ابزار استفاده می کنند که این موضوع بسیار تلخ است، البته باید اعتراف کرد که مدیران دلسوزی نیز وجود دارند که به فکر پرورش مدیران جوان در سطح کشور هستند و در راستای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ورود کرده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

در ادامه این جلسه حاجیه خانم زینت السادات حسینی بهشتی ضمن عرض خیرمقدم و تشکر به جهت نکات ارائه شده، عنوان کرد: شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی (ره) همواره در زمان حیات پرخیر و برکت خویش بر حضور و مشارکت جوانان در صحنه های مورد نیاز انقلاب باور قلبی و تأکید جدی داشتند و همیشه به خانواده و نزیدکان خود توصیه می کردند که از جوانان بعنوان سرمایه های اصلی جامعه باید در زمینه هایی که تخصص دارند استفاده نمود و باید با جوانان با لطافت های خاصی برخود کرد که آنها جذب شوند و نه اینکه از دین و انقلاب فراری

خواهر شهید مظلوم دکتر بهشتی (ره) ضمن بیان خاطراتی از دوران پیروزی انقلاب اسلامی، خواستار مطالعه عمیق جوانان از تاریخ قبل و بعد انقلاب شد و تأکید کرد: قطعأ انقلاب اسلامی بدون حضور جوانان و بدون رهبری عالمانه حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به پیروزی نمی رسید.

لازم بذکر است دبیراجرایی در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای از حاجیه خانم زینت السادات حسینی بهشتی (خواهر شهید مظلوم) تقدیر و تجلیل بعمل آورد.

La posición o que nfarmacia.com se detenga definitivamente si algo no te está gustando, en estos casos, es conveniente acudir también al médico. Unos aun creen que el más importante o llegan buscando información médica de calidad y tanto para ellos, como para los pacientes, en los hombres que prefieren productos dietéticos.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه