کد خبر : 1365 ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۱:۳۲ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

دوره توامندسازی نقش محیط زیست در توسعه پایدار شهری برگزار شد

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، در روز سه شنبه مورخ ۲۷ آذرماه ۱۳۹۷ دوره توامندسازی نقش محیط زیست در توسعه پایدار شهری با حضور جمعی از مدیران و اعضای دبیرخانه با تدریس سمیه امین پور، رئیس کمیسیون محیط زیست برگزار شد. در ابتدای این برنامه دبیر اجرایی ضمن عرض خیر مقدم […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، در روز سه شنبه مورخ ۲۷ آذرماه ۱۳۹۷ دوره توامندسازی نقش محیط زیست در توسعه پایدار شهری با حضور جمعی از مدیران و اعضای دبیرخانه با تدریس سمیه امین پور، رئیس کمیسیون محیط زیست برگزار شد.

در ابتدای این برنامه دبیر اجرایی ضمن عرض خیر مقدم و تشکر بابت حضور اعضای محترم، عنوان کرد: علیرغم اینکه خیلی از افراد فکر می کنند تا زمان برگزاری مراسم اختتامیه مرحله سوم زمان زیادی باقی مانده است منتهی با توجه به حجم بالای برنامه های پیش بینی شده باید اعتراف کنیم که وقت کافی نداریم و از برنامه های اصلی عقی مانده ایم. تقیان گفت: باید همه مدیران و اعضاء با همدلی و تلاش بیشتر در راستای نیل به اهداف تلاش جدی نمایند.

در ادامه با سخنرانی و تدریس سمیه امین پور رسمأ دوره توامند سازی نقش محیط زیست در توسعه پایدار شهری با ارائه سرفصل هایی همچون: وضعیت زیست محیطی استان اصفهان، نقش صنعت در آلودگی هوا، بحران آب، آلودگی هوا و… برگزار شد. در پایان این دوره احکام مسئولیتی جمعی از مسئولین واحدها تقدیمشان گردید.

لازم بذکر است در حاشیه این دوره توامند سازی، جلسه غیرعلنی مدیران حوزه اجرایی نیز بمنظور بررسی موضوعات برگزار شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه