کد خبر : 1219 ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت [ ۲۳:۳۳ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی: جوانان در خط مقدم مبارزه با دشمنان ایران اسلامی هستند

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، در بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۸/۲۴ نشست صمیمانه جمعی از جوانان فعال اجتماعی استان اصفهان با حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار و همچنین عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در ابتدای این جلسه حسینعلی […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، در بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۸/۲۴ نشست صمیمانه جمعی از جوانان فعال اجتماعی استان اصفهان با حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار و همچنین عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی برگزار شد. در ابتدای این جلسه حسینعلی حاجی دلیگانی با اشاره به طرح شفافیت آراء نمایندگان عنوان کرد: برای این طرح تلاش های زیادی انجام شد و حدود ۱۶۰ نفر از نمایندگان این طرح را امضاء کردند که متأسفانه در زمان رأی گیری برای فوریت این طرح حدود ۵۰ نفر رأی مثبت دادند که این آمار اهمیت پرداختن به شفافیت آراء نمایندگان را بیشتر می کند. وی همچنین در خصوص قانون منع بکارگیری بازنشستگان نیز اظهار کرد: این قانون یک فرصت است تا جوانان وارد لایه های مدیریتی کشور شوند که البته بهتر بود این قانون شامل پست های بالاتر نیز می شد. در ادامه این جلسه جمعی از جوانان استان دغدغه های خود را در قالب موضوعاتی همچون: تفریح و جوانان ، محیط زیست ، آموزش های مهارتی ، بیماران خاص، آموزش و پرورش و آسیب های اجتماعی مطرح نمودند که نماینده شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوارد پس از استماع، خواستار ارائه مصادیق جهت پیگیری های لازم و ارائه طرح های مکتوب برای قانونگذاری در مجلس شورای اسلامی شد. وی در پایان سخنان خود ضمن اشاره به ۲ وظیفه مهم نمایندگان ( قانونگذاری و نظارت) تأکید کرد: از همه عزیزان حاضر در جلسه تقاضا دارم حداقل یک مرتبه قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران را مطالعه نمایند. وی  همچنین با اشاره به اینکه جوانان در خط مقدم مبارزه با دشمنان ایران اسلامی هستند از حضور یکایک جوانان فرهیخته در این نشست تشکر نمود.

در پایان این نشست از ۶ نفر از جوانان فعال استان با حضور عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

 

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه