کد خبر : 1516 ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۲:۲۹ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

جمعی از مدیران حوزه اجرایی با مدیر مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان دیدار و گفتگو کردند

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، در صبح روز دوشنبه مورخ ۲۴ دی ماه ۱۳۹۷ جمعی از مدیران حوزه اجرایی با حجت الاسلام و المسلمین احمد سجادی جزی دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه حجت الاسلام طهماسبی قائم مقام دبیراجرایی با اشاره به اهمیت جوانان در اسلام و انقلاب اسلامی […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، در صبح روز دوشنبه مورخ ۲۴ دی ماه ۱۳۹۷ جمعی از مدیران حوزه اجرایی با حجت الاسلام و المسلمین احمد سجادی جزی دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه حجت الاسلام طهماسبی قائم مقام دبیراجرایی با اشاره به اهمیت جوانان در اسلام و انقلاب اسلامی اظهار کرد:‌ این دبیرخانه با حضور جوانان فعال اصفهانی رونق گرفته است و این دبیرخانه آماده همکاری در زمینه های فضای مجازی و رایانه ای می باشد.

علی تقیان دبیراجرایی نیز با عرض تقدیر و تشکر از زحمات صورت گرفته، عنوان کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و نگاه ویژه ایشان به مسئله پیشرفت در کشور، تصمیم گرفتیم مرحله سومن گفتمان را نیز با تغییراتی اساسی در ساختار و محتوا آغاز نماییم. در پایان جلسه نیز مدیر مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان ضمن عرض خوش آمدگویی، ابراز کرد: از حضور شما جوانان مومن انقلابی در عرصه های اجتماعی و فرهنگی خداوند منان را شاکرم و آمادگی خود را جهت افزایش همکاری ها بصورت جدی اعلام می نمایم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه