کد خبر : 883 ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۵:۳۸ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

در بیست و هشتمین جلسه مدیران گروه های حوزه اجرایی مطرح شد:

زمان برگزاری دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری مشخص شد

تقیان: دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری،هفتم یا هشتم مهر ماه برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای،صبح امروز ،بیست و هشتمین جلسه مدیران گزوه های حوزه اجرایی باحضور دبیر اجرایی،مدیران و جمعی از اعضای گروه های حوزه اجرایی در اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی برگزار شد. علی […]

تقیان: دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری،هفتم یا هشتم مهر ماه برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای،صبح امروز ،بیست و هشتمین جلسه مدیران گزوه های حوزه اجرایی باحضور دبیر اجرایی،مدیران و جمعی از اعضای گروه های حوزه اجرایی در اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی برگزار شد.
علی تقیان دبیر اجرایی این گفتمان،با اشاره به گفتمان ملی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری اذعان داشت:
این همایش هفتم یا هشتم مهرماه با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.
وی افزود:
قرار بر این است که در این گفتمان ۱۲نشان مدیر خدمت گزار به ۱۲مدیر لایق کشور تقدیم شود و همچنین،یک نشان شهردار شهروند مدار در نظر گرفته شده که انشاءالله به شهردار لایق یکی از شهرهای ایران اهدا خواهد شد؛علاوه بر آن می خواهیم به زودی،از اعضای گروه های حوزه اجرایی تجلیلی خاص را به عمل آوریم.
تقیان در ادامه سخنانش و در رابطه با جلسه شورای راهبری و سیاستگزاری عنوان کرد:
دوشنبه این هفته اولین جلسه شورای راهبری و سیاستگزاری با حضور تعدادی از مسئولین استان اصفهان برگزار شد؛همچنین زمان دومین جلسه این شورا دوشنبه هفته جاری مقرر شده.
وی در پایان سخنانش اعلام کرد:
برنامه های جنبی ستاد حوزه اجرایی از شنبه،۲۴شهریور در ۷ روز اجرا خواهد شد،این برنامه ها برای ما از اهمیت خاصی برخوردار هستند؛به دلیل آنکه هرکدام هدف مشخصی را در خود دارند.
لازم به ذکر است استفاده از برنامه های جنبی ستاد حوزه اجرایی دومین گفتمان توسعه پایدار شهری برای عموم مردم آزاد است و شهروندان می توانند،برای ثبت نام به سایتiranysd.ir مراجعه نمایند.
خبرنگار:مبینا میرزایی

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه