کد خبر : 690 ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۸:۱۷ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

دبیر اجرایی دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری خبر داد: حضور رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در‌جمع اعضای دبیرخانه / اعضای جدید گروها گزینش می‌شوند

علی تقیان گفت: صبح روز شنبه جلسه صمیمانه حجت الاسلام موسوی لارگانی به میزبانی دبیرخانه در کتابخانه مرکزی استان اصفهان برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه، علی تقیان در بیست و سومین جلسه ی مدیران گروه‌های حوزه‌های اجرایی، دستور کار اول جلسه را به عنوان مهم‌ترین مبحث جلسه مطرح کرده […]

علی تقیان گفت: صبح روز شنبه جلسه صمیمانه حجت الاسلام موسوی لارگانی به میزبانی دبیرخانه در کتابخانه مرکزی استان اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه، علی تقیان در بیست و سومین جلسه ی مدیران گروه‌های حوزه‌های اجرایی، دستور کار اول جلسه را به عنوان مهم‌ترین مبحث جلسه مطرح کرده و گفت: جلسه ای با حضور حضرت حجت‌الاسلام موسوی لارگانی رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان، روز شنبه ساعت ۸ صبح در کتابخانهٔ مرکزی برگزار خواهد شد و حضور همهٔ اعضا الزامی است.
وی افزود: دعوت از مهمانان از جمله اصحاب رسانه و خبرگزاری‌ها به طور رسمی از امروز آغاز می‌گردد و اعضای جدید دبیرخانه هم به عنوان مهمان در این جلسه دعوت هستند که البته این دعوت، به معنای عضویت رسمی آنان در دبیرخانه نیست.
تقیان با تأکید بر برقراری نظم در دیدار روز شنبه گفت: این جلسه به سبب حضور حجت‌الاسلام موسوی لارگانی، از حساسیت بالایی برخوردار است.
وی در پاسخ به انتقادات مدیران گروه‌ها در ارتباط با فعالیت ضعیف اعضای جدید، پس از نظرسنجی از مدیران اذعان داشت: هدف ما جذب حداکثری‌ است اما نه به شکلی که فعالیت دبیرخانه تحت الشعاع قرار بگیرد، بنابراین مدیران گروه‌ها تا هفتهٔ آینده نامهٔ مکتوب اعضای انتقالی خود را تحویل نمایند.
دبیر اجرایی ادامه داد: طبق این مصوبه قرار بر این است که این اعضا به طور محرمانه توسط مدیران گروه‌ها به دبیراجرایی معرفی و پس از آموزش‌های لازم و شرکت در ‌کارگاه‌های آموزشی بر اساس تخصص و علاقه دوباره به گروه‌ها تزریق شوند و پس از آن در صورت تداوم عملکرد ضعیف، حذف آنان حتمی خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه برای افزودن اعضای جدید باید دقت بیشتری به کار برد اظهار کرد: از این پس برای جذب نیرو اعضا توسط مدیران با مصاحبهٔ حضوری گزینش شده و به این صورت تأیید یا رد می‌شوند.
تقیان در پایان اشاره کرد: قصد برگزاری نشست خانواده‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن را داریم و این جلسه، پنج‌شنبهٔ هفتهٔ آینده برگزار خواهد شد و در طی آن از (تلویزیون اینترنتی تپش) رونمایی خواهیم کرد.
در ادامه مهدی شریفی، مدیر گروه همیاران نوجوان گفت: همیاران نوجوان رزومه‌های خود را ارسال کرده‌اند و پس از مصاحبه و سنجیدن قابلیت‌های مدیریتی آنان، رئیس و نایب رئیس از میان آنها انتخاب خواهد شد.
وی همچنین در ارتباط با عملکرد ضعیف اعضای گروه‌ها افزود: بسیاری از اعضا نسبت به کار، تعهد و علاقه ندارند.
در پایان دبیر اجرایی با تبریک روز خبرنگار، حانیه کفعمی را به عنوان خبرنگار برتر دبیرخانه معرفی کرد و از وی تقدیر به عمل آمد و پوستر اولیهٔ دبیرخانه توسط زهرا ابراهیمی، سرپرست گروه انتشارات رونمایی شد.
این جلسه ساعت ۱۰:۳۰صبح در تاریخ ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۷ در‌ محل اتاق بازرگانی استان اصفهان برگزار شد.
خبرنگار: پرنیان کعبه‌زادهDe temps en temps la réduction réelle des évaluations d’impression génériques de Kamagra Oral Jelly par rapport aux problèmes. De sorte qu’une érection disparaît rapidement, aucun effet Lovegra sur le débit cardiaque yeneric aucune diminution de débit gneeric dans des artères coronaires sténosées n’ont été mis en évidence.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه