کد خبر : 529 ۲۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۵:۰۲ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

زهرا سعیدی: طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در دستگاه های دولتی به زودی اجرا خواهد شد

نایب رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی گفت: دو قانون مهم طرح اصلاحی ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان و طرح مالیاتی در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده که به زودی اجرایی خواهد شد. به گزارش خبرنگار گروه روابط عمومی ؛زهرا سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه و نایب رئیس فراکسیون جوانان در مجلس شورای اسلامی در […]

نایب رییس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی گفت: دو قانون مهم طرح اصلاحی ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان و طرح مالیاتی در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده که به زودی اجرایی خواهد شد.
به گزارش خبرنگار گروه روابط عمومی ؛زهرا سعیدی نماینده مردم شهرستان مبارکه و نایب رئیس فراکسیون جوانان در مجلس شورای اسلامی در نشست صمیمانه با جمعی از جوانان فعال اجتماعی استان با اشاره به ممنوعیت طرح به کارگیری بازنشستگان در مجلس شورای اسلامی گفت:این طرح به این نکته اشاره می کند که سفیران،معاونان وزرا،استانداران و اعضای دولتی که بازنشسته شده اند کنار رفته و جوانان جایگزین آنها شوند.
سعیدی تصریح کرد:اما طبق صحبت هایی که صورت گرفت معاونان رییس جمهور و وزرا از این قاعده مستثنی خواهند بود و این قانون هم اکنون در سازمان های دولتی اجرا شده است.
عضوهیات رییسه و سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه گفت:طرح مالیاتی نیز به این شکل است که هرفرد حداکثر به تعدادِ اعضای خانواده خود خانه داشته باشد و هرکسی که بیشتر از تعداد اعضای خانواده خود مِلک، زمین یا خانه داشته باشد؛ملزم به پرداخت مالیات است.
سعیدی در رابطه با موضوع جوانان ، خطاب به اعضای حاضر در جلسه تاکید کرد: فکر ، خلاقیت و اندیشه شما جوانان به ما کمک خواهد کرد تا به مسیر درستی برسیم و من به عنوان نایب رییس فراکسیون جوانان مجلس همه تلاش خود را برای رسیدن شما جوانان به حقِ خود خواهم کرد.
زهرا سعیدی با اشاره به اینکه مسئولیت اجرای قوانین را برعهده وی نیست و تنها وظیفه قانون گذاری را بر عهده دارد افزود: من به شخصه بسیار خوشحال هستم از اینکه در بحرانی‌ترین دوران اقتصادی کشور که به جنگ اقتصادی از آن یاد میشود؛تعدادی از نخبگان استان با نماینده جوان خودشان دیدار کردند.
در ادامه این جلسه جوانان حاضر در جلسه مشکلات خود را با زهرا سعیدی در میان گذاشتند و از تعدادی از جوان برتر در حوزه های مختلف تقدیر به عمل آمد.
لازم به ذکر است این جلسه با حضور عصار زادگان فرماندار مبارکه،مجید محمد پور رئیس دبیر خانه نقش جوانان و علی تقیان دبیر اجرایی دومین گفتمان راهبردی نقش جونان در توسعه پایدار شهری، بعد از ظهر پنجشنبه ۲۱ تیر ماه در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شد.
خبرنگار:امید رضا ساکت

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه