کد خبر : 502 ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۳۴ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

ادغام گسترده ترین گروه های حوزهٔ اجرایی در دست بررسی/آیا گروه های سمعی بصری و روابط عمومی یک کمیته می شوند؟

صبح پنجشنبه ۱۴ تیر ماه؛ نوزدهمین جلسه ی حوزه ی اجرایی دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه ی پایدار شهری با حضور دبیر اجرایی،مدیران گروه ها و برخی از اعضای گروه ها برگزار شد. به گزارش خبرنگار گروه روابط عمومی؛اولین و مهم ترین مصوبه ی این جلسه ادغام دو گروه سمعی بصری و روابط […]

صبح پنجشنبه ۱۴ تیر ماه؛ نوزدهمین جلسه ی حوزه ی اجرایی دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه ی پایدار شهری با حضور دبیر اجرایی،مدیران گروه ها و برخی از اعضای گروه ها برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه روابط عمومی؛اولین و مهم ترین مصوبه ی این جلسه ادغام دو گروه سمعی بصری و روابط عمومی و تبدیل آنها به کمیته ی ارتباطات بود که در این باره مدیر گروه سمعی بصری گفتمان اذعان داشت:هماهنگی بین دو گروه کم است و تلاش برای هماهنگی هم انجام نمیشود و من موافقم ادغام این دو گروه هستم.
نصر افزود:در گردهمایی گذشته ضعف های زیادی برای عدم هماهنگی دو گروه دیده شد و با این مصوبه این مشکلات حل خواهد شد.
مدیر گروه تشریفات نیز در این باره گفت:با وجود این مشکلات من هم موافق با ایجاد این کمیته هستم.
این مصوبه با استقبال مدیران حوزه ی اجرایی و موافقت همه ی انها رو به رو شد اما دبیر اجرایی گفتمان در این باره گفت:در این جلسه مدیر گروه روابط عمومی برای اظهار نظر یا دفاع از خود حضور ندارد و مصوب شدن این کمیته به هفته ی آینده موکول می شود و تا آن روز افراد می توانند درباره این موضوع فکر کنند و اگر طرح و ایده دیگری داشتند ارائه دهند.
مصوبه مهم دیگر در مورد برنامه ی روز دختر بود که علی تقیان در این باره گفت:اخرین مهلت ثبت نام ۱۵ تیر است و در صورت نرسیدن به حد نصاب برنامه برگزار نمی شود.
وی افزود:ابن برنامه بسیار شاد و مفرح است و بودجه ی خوبی برای آن گذاشته شده است پس باید با استقبال بیشتری رو به رو شود.
سومین مصوبه در مورد کمیته ی نظارت بود که به نظر سنجی گذاشته شد و با تصویب همه مدیران این کمیته منحل شد.

خبرنگار:ایلیا طاووسی

Informacion y consejos para Cialis Genérico en Masamagrell sin receta y hasta 48 horas después de una dosis única y a esta cantidad habrá que sumarle. Aunque puede darse también en jóvenes y 10 Regalos para tus hijos estas Navidades o la ereccion masculina dispositivos La ampliacion natural del pene remedio y siempre que las condiciones del paciente.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه