کد خبر : 449 ۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت [ ۸:۵۶ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

محرمانه با مدیران؛ چالش های مدیران گروه ها بررسی شد

بعد از ظهر روز پنجشنبه در جلسه ای خصوصی،مدیران حوزه اجرایی با رئیس دبیرخانه چالش های پیش روی مدیران بررسی و قانون جدیدی برای دبیر خانه تصویب شد. به گزارش #خبرنگار گروه روابط عمومی در ابتدای این جلسه محمدپور از تمامی مدیر گروهان خواست اعضای غیر فعال خود را که در جلسات دبیرخانه شرکت نمیکنند […]

بعد از ظهر روز پنجشنبه در جلسه ای خصوصی،مدیران حوزه اجرایی با رئیس دبیرخانه چالش های پیش روی مدیران بررسی و قانون جدیدی برای دبیر خانه تصویب شد.

به گزارش #خبرنگار گروه روابط عمومی در ابتدای این جلسه محمدپور از تمامی مدیر گروهان خواست اعضای غیر فعال خود را که در جلسات دبیرخانه شرکت نمیکنند را حذف کرده و تنها از افراد کار آمد در زمینه های مختلف کمک بگیرند وی در ادامه از مدیران خواست گزارشی از روند کاری و برنامه های خود ارائه دهند و چالش های گروه خود را مطرح کنند.
متین نصر مدیر گروه سمعی بصری اولین نفری بود که از برنامه های اینده خود به حضار خبر داد و گفت: من به عنوان مدیر گروه سمعی بصری در نظر دارم ۳ نفر از اعضایی فعالیتی در گروه ندارند را حذف و برای بقیه چند جلسه کلاس آموزشی برای تدوین و عکاسی برگزار کنم.
نصر در ادامه تجهیزات و لوکیشن های لازم برای تصویر برداری مستند دوره دوم همایش را شرح داد و از تمامی مدیر گروهان خواست در این امر او را یاری کنند.
پس از مدیر گروه سمعی بصری،کیمیا صادقی مدیر گروه روابط عمومی از برگزیده شدن هفت نفر از نوجوان در ازمون خبرنگاری خبر داد و پس از اعلام برگزیدگان گفت:این هفت نفر با دقت زیاد پزیرفته شده اند و امید وارم در امر روابط عمومی کار امد باشند وی در ادامه با اشاره به برگزاری کلاسی سه روز برای اعضا گفت: بچه هایی که در ازمون قبول شدند با توجه به نمراتی که اورند نیاز به اموزش های لازم درباره خبرنویسی و آداب خبری دارند که با سه روز کلاس فشرده میتوان به انها اموزش داد. صادقی در ارتباط با دعوت از رسانه ها در روز همایش ادامه داد: به دلیل استقبال خوبی که رسانه دوره پیش داشتند در این سری از همایش در نظر داریم اخبار دبیرخانه را برای رسانه های شهری و سراسری ارسال کنیم تا با کار شدن در سایت های خبری و روزنامه ها مردم بیشتر با کار دبیرخانه آشنا شوند.
محمد جواد اسماعیلی مدیر گروه انتشارات سومین نفری بود که چالش های خود را با رئیس دبیرخانه در میان گذاشت.وی با اشاره به فعال بودن اعضای گروه انتشارات اقدامی به حذف هیچکدام از اعضا نکرد و پوستر اصلی همایش که توسط اعضای گروه طراحی شده بود را یه نقد و بررسی گذاشت.
در ادامه این نشست مائده اقبالی که به عنوان مدیرگروه همیاران نوجوان منصوب شده بود در ارتباط با برنامه های اینده اش برای این اعضا گفت:در ابتدا قصد دارم جلسه با اعضا داشته باشم تا بتوانیم ایده پردازی های بهتری داشته باشیم و با افکار و عقاید یکدیگر بیشتر اشنا شویم اقبالی در ادامه گفت:اردوهایی نیز برای تقویت روحیه اعضا برنامه ریزی شده است که به زودی اجرایی خواهم کرد.
در ادامه این نشست قرار بر این شد اعضای حذف شده در گروه های انتظامات و هماهنگی مشغول به کار شوند.
در پایان با اعلام نارضایتی برخی از مدیر گروه ها به دلیل حضور افراد حذف شده از دبیرخانه در برنامه ها مصوبه ای با رای همه اعضا مبنی بر عدم حضور اعضایی که عضو دبیرخانه نیستند در جلسات و همایش های دبیرخانه تصویب شد.در این جلسه مجید محمد پور رئیس اجرایی دبیرخانه،علی تقیان دبیر اجرایی،وحید ایزدی مدیر گروه تشریفات،حمید بهشتی مدیرگروه هماهنگی،متین نصر مدیرگروه سمعی بصری،فاطمه کشانی مدیر گروه منابع انسانی،مائده اقبالی مدیرگروه همیاران نوجوان،کیمیا صادقی مدیر گروه روابط عمومی،محمدجواد اسماعیلی مدیر گروه انتشارات و مهدی شریفی مدیر گروه انتظامات حضور داشتند.
کیمیاصادقی/خبرنگار

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه