کد خبر : 371 ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۴:۲۰ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

سیزدهمین جلسه حوزه اجرایی برگزار شد:

مدير كل سابق روابط عمومي شهرداری اصفهان: جوانان نقش مهمی در آینده جامعه دارند

  سيزدهمين جلسه مديران حوزه اجرايي در ٢٠ ارديبهشت ماه سال جاری با حضور هادي نباتي نژاد،مدير كل سابق روابط عمومي امور رسانه برگزار شد. در ابتداي جلسه علي تقيان،دبيراجرايي همايش پس از خوشامد گويي ،توضيحات مختصري درباره همايش دوره اول درسال گذشته بيان كرد. هادي نباتي نژاد در رابطه با دومين گفتمان راهبردي نقش جوانان […]

 

سيزدهمين جلسه مديران حوزه اجرايي در ٢٠ ارديبهشت ماه سال جاری با حضور هادي نباتي نژاد،مدير كل سابق روابط عمومي امور رسانه برگزار شد.
در ابتداي جلسه علي تقيان،دبيراجرايي همايش پس از خوشامد گويي ،توضيحات مختصري درباره همايش دوره اول درسال گذشته بيان كرد.
هادي نباتي نژاد در رابطه با دومين گفتمان راهبردي نقش جوانان در توسعه پايدار شهري گفت:بنده در بخش هاي زيادي از روابط عمومي فعاليت داشته و در مسئوليت هاي شهري نيز ،سِمَت هايي داشتم ،ما چون درباره توسعه پايدار شهري گفتگو ميكنيم،در گذشته نيز رهبر معظم انقلاب تاكيد داشتن به جاي كلمه ي توسعه از كلمه ي پيشرفت استفاده كنيم.
مفهوم توسعه پايدار شهري بايد بيشتر مشخص شود ،بنده نگاهم نگاه اجرايي است ،چون كه امروزه كشور به پيشرفت و فعاليت و حركت نياز دارد و معتقدم هر سيستمي براي پيشرفت بايد خودمان از الان تلاش كنيم و خودمان شروع كنيم. نگاهِ بنده اين است كه اين مجموعه بايد به خيلي از موضوعات حساس باشدزيرا كه جوانان درجامعه ي الان زياد مورد توجه قرار نميگيرند و حتي در شبكه هاي اجتماعي هم جايي نيست كه نقش جوانان را مورد توجه قرار دهد.
نباتي نژاد در ادامه اضافه كرد:اين همايش بايد به موضوعاتي مانند تفريح جوانان و فعاليت هايشان نيز اهميت دهد زيرا در شهر ما اتفاقات خيلي خوبي رخ نداده است و بايد به زنده سازي اصفهان توسط جوانان هم توجه شود .
من هميشه به اين فكر ميكنم كه آيا كاري كه انجام ميشود در آن خلاقيتي وحود دارد يا خير؟ما سعي كرديم كه اين خلاقيت هارا در برمامه هاي مختلف داشته باشيم و از خلاقاني كه در اين زمينه ها هستند استفاده كنيم ، زيرا كه خلاقيت در جامعه بسيار مفيد و مهم است.
وي در ادامه گفت:امكان پدير است كه باحركاتي جديد اين مجموعه را بيشتر به مردم و مسئولين معرفي كرد تا تاثير بيشتري داشته باشدو بايد اتاق فكرهايي ايجاد كنيم كه موج بيشتري درجامعه ايجاد شود.
مدير كل سابق روابط عمومي وامور رسانه شهرداري در رابطه با فعاليت هاي دومين گفتمان راهبردي بيان كرد:اين مجموعه محور حركتي جوانان در شهر است و اين كار نيرو و زمان و هزينه هاي بسياري ميخواهد و اين موضوع ،موضوع خوبي است و در آينده حتماً جوانان نقش مهمي در شهر و حتي كشور خواهند داشت.
قطعاً در آينده شوراي شهر و دستگاه هاي شهر اصفهان بهنيرونايجوان روي مي آورند و براي اين اتفاق شما جوانان بايد مهارت هاي زيادي داشته باشيد تا بتوانيد جامعه را رو به پيشرفت هدايت كنيد، بس بايد داغ تر و بررنگ تر در شهر فعاليت كنيد.
وي با درخواست حاضران درجلسه درباره تجربيات خود در شهرداري اصفهان گفت: در طي دو سال گذشته فعاليت هاي جديدي را شروع كرديم و يكي از آنها خبرنگاران نوجوان بود زيرا كه در رسانه ها نيروي جوان و نوجوان كم داشتيم اما پس از مدتي اين فعاليت ها به انتها رسيد در نتيجه كسي كه ميخواهد در حوزه رسانه كار كند بايد انرژي كار كردن را داشته باشدو شخصي كه در حوزه ي روابط عمومي است بايد انرژي خيلي زيادي براي رسانه و شبكه هاي اجتماعي داشته باشد.
ما دوره اي داريم به نام نوجواني كه اگر در اين دوره خود را وادار به حركت كرديم در سن جواني ميتوانيم به موقعيت هاي خوبي برسيم.
همچنين مراكز فرهنگي نقش بسيار زيادي در آينده ي يك نوجوان دارند و بسيار تاثير گذارند.
نباتي نژاد همچنين شرح داد:بغير از انرژي داشتن جوانان و نوجوانان بخث خلاقيت هم بسيار مهم و ضروري است و انسان بايد خود را وادار به اين كند كه خلاقيت داشته باشد.
همچنين استفاده از ابزارهاي روز نكته ي مهمي است كه باعث پيشرفت ميشود و ما بايد خودمان رادر هرلحظه به روز كنيم و تحقيقات خود را در اين زمينه زياد كنيم.
نوجوانان بايد از خيلي مكانها بازديد داشته باشند كه متاسفانه مكاني كه مناسب بازديد براي آنها باشد در استان اصفهان كم است .
با مشاهده بعضي از اين مكان ها در ذهن نوجوان ايده هاي بسياري ميرسد كه موجب پيشرفت نوجوان و جامعه ميشود.
هادي نباتي نژاد در پايان سخنانش گفت: افق هاي ما افق هاي بلندي است و همه ي نوجوانان بايد ايمان داشته باشند كه در آينده به مقام هاي بالايي ميرسند و براي اين اتفاق خود ما هستيم كه بايد فعاليتمان را بيشتر كنيم .
خبرنگار: كيميا ميرصادقي

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه