کد خبر : 1986 ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت [ ۱۶:۱۵ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

در جلسه جمعی از مدیران حوزه اجرایی با معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان مطرح شد :

شرکت آب و فاضلاب همواره در مسیر توسعه قدم برداشته است

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز چهارشنبه مورخ ۸ خردادماه ۹۸ جمعی از مدیران حوزه اجرایی با مجتبی قبادیان معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه دبیراجرایی ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده، برنامه های اختتامیه […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز چهارشنبه مورخ ۸ خردادماه ۹۸ جمعی از مدیران حوزه اجرایی با مجتبی قبادیان معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه دبیراجرایی ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده، برنامه های اختتامیه مرحله سوم را نیز تشریح کرد و افزود: همه ما می دانیم در حوزه توسعه پایدار یکی از مهم ترین مسائل آب است و باید همه مردم و اقشار مختلف جامعه نسبت به این موضوع حساس باشند. تقیان افزود: آماده هرگونه همکاری علمی و پژوهشی در راستای اهداف دبیرخانه با شرکت آب و فاضلاب استان هستیم.

معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت آب و فاضلاب استان عنوان کرد: جوانان بعنوان موتور محرک جامعه نقش اصلی را ایفا می کنند و ما نیز در شرکت آب و فاضلاب استان با جذب جوانان نخبه و فعال سعی کرده ایم بدنه مدیریتی شرکت را به جوانان اختصاص دهیم و در همین راستا از هرگونه فعالیتی که در بخش جوانان اتفاق بیفتد حمایت خواهیم کرد. وی با اشاره به اهمیت موضوع اختتامیه اظهار کرد: شرکت آب و فاضلاب همواره در مسیر توسعه قدم برداشته است و از این جهت به خود افتخار می کنیم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه