کد خبر : 1753 ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۱:۲۹ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

دبیراجرایی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد

به گزارش خبرنگار کمتیه ارتباطات و امور رسانه ای، در صبح روز دوشنبه مورخ ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۷ علی تقیان دبیراجرایی با حجت الاسلام و المسلمین محمد علی انصاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد. در ابتدای این جلسه دبیراجرایی ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده، عنوان کرد: در مسئله […]

به گزارش خبرنگار کمتیه ارتباطات و امور رسانه ای، در صبح روز دوشنبه مورخ ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۷ علی تقیان دبیراجرایی با حجت الاسلام و المسلمین محمد علی انصاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد. در ابتدای این جلسه دبیراجرایی ضمن ارائه گزارش از اقدامات انجام شده، عنوان کرد: در مسئله مهم پیشرفت و توسعه کشور یکی از ابعاد مهم مقوله فرهنگ است که در دو سال گذشته و در این دبیرخانه کمتر به آن توجه شده است ولی برای سال جاری در نظر داریم با همکاری این اداره کل برنامه هایی را در این زمینه برگزار نماییم.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام و المسلمین انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ضمن عرض خیرمقدم و تشکر بابت موضوعات مطرح شده، اظهار کرد: اصل کار، کار خوبی است ولی باید توجه داشت در تمامی برنامه ریزی های به فرهنگ بعنوان زیربنای همه موضوعات توجه جدی شود و در این راستا همکاری که لازم باشد انجام خواهیم داد. وی افزود: قطعأ ظرفیت جوانان می تواند راهگشای حل مشکلات کشور باشد و زمینه ساز پیشرفت ایران اسلامی که امروز شاهد و ناظر آن هستیم.

لازم بذکر است در پایان این جلسه توسط دبیراجرایی از زحمات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه