کد خبر : 1697 ۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۹:۰۸ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

دیدار جمعی از مدیران و اعضای حوزه اجرایی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان

آیت الله طباطبایی نژاد: امروز فرصت آن وجود دارد که طرح ها و ایده های جوانان گردآوری شود و زمینه اجرای آن فراهم شود.

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز پنجشنبه مورخ ۲ اسفندماه ۱۳۹۷ جمعی از مدیران و اعضای حوزه اجرایی با آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه علی تقیان حماسه مردم در یوم الله ۲۲ بهمن […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای در صبح روز پنجشنبه مورخ ۲ اسفندماه ۱۳۹۷ جمعی از مدیران و اعضای حوزه اجرایی با آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این جلسه علی تقیان حماسه مردم در یوم الله ۲۲ بهمن ماه و چهل سالگی انقلاب را گرامی داشت و افزود بی شک با هدایت حکیمانه مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی خار چشم دشمنان باقی خواهند ماند. وی در ادامه نیز شهادت جمعی از پاسداران را در حادثه کور تروریستی زاهدان را به محضر رهبر انقلاب، نماینده ولی فقیه در استان و مردم شهید پرور اصفهان تبریک و تسلیت گفت. دبیراجرایی ضمن ارائه گزارش از دستاوردهای حوزه اجرایی دبیرخانه به اهداف و چشم انداز فعالیت های حوزه اجرایی نیز اشاره نمود.

ایت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد با بیان اینکه فرصت اقدام و عمل و خدمت به مردم را نباید از دست داد، اظهار داشت: متأسفانه برخی از مسئولان سخنران شده اند و سخنان آنان نتیجه ای ندارد، امروز کشور نیازمند اقدام عملی و کارآفرینی جوانان است.

وی افزود: کارهای زیادی در کشور وجود دارد که باید انجام شود اما برخی منتظر نشسته اند که دولت کاری انجام دهد، از سوی دیگر توقعات بالا رفته است و برخی از جوانان منتظر هستند تا دولت برای آنان شغل و زندگی فراهم کند، در گذشته اینگونه نبود و همه تلاش می کردند.

امام جمعه اصفهان با بیان اینکه دولت موظف است کارهای عمومی را ساماندهی کند، تصریح کرد: رهبر انقلاب اسلامی در سخنان خود تأکید داشتند تا گروه های مردمی، دور یکدیگر جمع شوند و کارهای اقتصادی را راه بیندازند، امروز فرصت آن وجود دارد که طرح ها و ایده های جوانان گردآوری شود و زمینه اجرای آن فراهم شود.

وی گفت: باید برای جوانان جا انداخت که با تلاش و کار کردن می توانند کارهای بزرگ را کلید بزنند، جوانان می توانند با همکاری و همفکری کارهایی که امکان عملیاتی شدن آن وجود دارد را مطرح کنند و با عمل خود، همگان را نسبت به تلاش کردن ترغیب کنند.

آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه در کنار اجرای طرح های اقتصادی و تقویت مردمی اقتصاد نباید کارهای فرهنگی تعطیل شود، یادآور شد: قرآن کریم می فرماید مردانی وجود دارد که تجارت، آنان را از یاد خدا غافل نمی کند.

وی عنوان کرد: برخی از همایش ها به میزبانی استان اصفهان برگزار می شود که دستاورد خاصی ندارد و می توان به جای آن به فکر کارآفرینی افتاد و گره ای از مشکلات مردم باز کرد.

لازم بذکر است در این جلسه صمیمانه نیز مجید محمدپور ، حجت الاسلام طهماسبی و نوید ادریس نیز به بیان گزارش و نظرات خود پرداختند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه