کد خبر : 1447 ۸ دی ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۶:۴۳ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

جمعی از مسئولین دبیرخانه با رئیس کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان دیدار و گفتگو کردند

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، پیش از ظهر روز شنبه مورخ ۸ دی ماه ۱۳۹۷ دبیراجرایی و جمعی از مدیران کمیته های حوزه اجرایی با فریده روشن رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه علی تقیان ضمن ارائه گزارش مختصری […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، پیش از ظهر روز شنبه مورخ ۸ دی ماه ۱۳۹۷ دبیراجرایی و جمعی از مدیران کمیته های حوزه اجرایی با فریده روشن رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه علی تقیان ضمن ارائه گزارش مختصری از مجموع ۲ سال فعالیت دبیرخانه، عنوان کرد: با توجه به اینکه شهرداری اصفهان در زمینه های مختلف در کشور جزء پیشگامان می باشد و کلانشهر اصفهان نیز دارای ظرفیت های غنی فرهنگی و اجتماعی است باید همکاری های دبیرخانه با مدیریت شهری جدی تر دنبال شود.

در ادامه این جلسه فریده روشن اظهار کرد: متأسفانه همچنان در کشور استفاده و بکارگیری از جوانان در حد شعار باقی مانده است و باید تلاش شود در زمینه های مختلف از جوانان توامند و متخصص استفاده جدی شود. رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: قطعأ برگزاری این گفتمان باعث اثرگذاری در جامعه خواهد شد و این امر قابل تقدیر است.

لازم بذکر است در این جلسه محمدجواد اسماعیلی- مدیرکمیته تبلیغات و انتشارات، مهدی جوانمردی- مدیر کمیته ارتباطات و امور رسانه ای و وحید ایزدی- مدیر کمیته تشریفات و انتظامات حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه