کد خبر : 1316 ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت [ ۸:۰۰ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

دبیراجرایی با صدور پیامی روز جهانی داوطلب را تبریک گفت

به گزارش کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ علی تقیان با صدور پیامی روز جهانی داوطلب را به تمامی اعضای دبیرخانه سومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ۱۴ آذرماه ( ۵ دسامبر) بعنوان […]

به گزارش کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴ آذر ۱۳۹۷ علی تقیان با صدور پیامی روز جهانی داوطلب را به تمامی اعضای دبیرخانه سومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۴ آذرماه ( ۵ دسامبر) بعنوان روز جهانی داوطلب نامگذاری شده است تا خدمات صادقانه و تلاش بی شائبه انسان های نیک اندیش و سخاوتمندی که از وقت، دانش، تخصص، توامندی، ثروت و… برای پیشرفت و تعالی جامعه بشری هزینه می کنند را ارج بنهیم و به این بهانه قدردان مهربان ترین انسان ها باشیم. اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی داوطلب، از تمامی همکاران داوطلب ارزشمندم در دبیرخانه سومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری تقدیر و تشکر دارم و از خداوند متعال برای تمامی این عزیزان و خانواده های محترمشان آرزوی صحت، سلامتی و بهروزی مسئلت می نمایم.

علی تقیان

دبیراجرایی

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه