کد خبر : 1108 ۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۴:۳۲ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

جمعی از مسئولین دبیرخانه با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان دیدار و گفتگو کردند

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، صبح روز یکشنبه مورخ ۶ آبان ماه ۱۳۹۷ جمعی از مسئولین دبیرخانه با رحمان رئیسی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه رحمان رئیسی ضمن عرض خیرمقدم، عنوان کرد: برای پیشرفت کشور در زمینه های مختلف راهی جز […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، صبح روز یکشنبه مورخ ۶ آبان ماه ۱۳۹۷ جمعی از مسئولین دبیرخانه با رحمان رئیسی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فلاورجان دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه رحمان رئیسی ضمن عرض خیرمقدم، عنوان کرد: برای پیشرفت کشور در زمینه های مختلف راهی جز حمایت و اعتماد به جوانان نداریم و همه مدیران وظیفه دارند در این راستا تلاش جدی کنند. وی با اشاره به اینکه در طول ۲ سالی که بنده بعوان رئیس این اداره منصوب شده ام تمام توان و تلاش خود را برای رشد و پرورش استعدادهای جوانان شهرستان بکار گرفته ام اما هنوز شاهد بی مهری های زیادی نسبت به جوانان هستم که البته به مرور زمان و با فرهنگ سازی و عزم جوانان این مشکلات نیز برطرف خواهد شد. در ادامه این جلسه علی تقیان ضمن ارائه گزارش کاملی از برگزاری دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری، عنوان کرد: عدالت اجتماعی و ایجاد فرصت های برابر یکی از زیرشاخه های مهم شاخصه اجتماعی در مقوله توسعه پایدار است که باید بصورت عملیاتی در این موضوع ورود پیدا کنیم.

در پایان این جلسه به مناسبت هفته تربیت بدنی از زحمات رئیسی تقدیر بعمل آمد.

لازم بذکر است در این جلسه زهرا بکرانی(رئیس کمیسیون اجتماعی)، وحید ایزدی (سرپرست حوزه اجرایی) و محمدجواد اسماعیلی (قائم مقام) نیز حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه