کد خبر : 1076 ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت [ ۱۹:۵۳ ]
پرینت پرینت ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان: دومین گفتمان به بهترین شکل ممکن برگزار شد

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، بعدازظهر روز شنبه مورخ ۲۸ مهرماه ۱۳۹۷ جمعی از مسئولین دبیرخانه با شقایق حق جوی، رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان در جلسه ای صمیمانه دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه علی تقیان با بیان اهداف و چشم انداز دبیرخانه خواستار حمایت جدی بنیاد و […]

به گزارش خبرنگار کمیته ارتباطات و امور رسانه ای، بعدازظهر روز شنبه مورخ ۲۸ مهرماه ۱۳۹۷ جمعی از مسئولین دبیرخانه با شقایق حق جوی، رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان در جلسه ای صمیمانه دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این جلسه علی تقیان با بیان اهداف و چشم انداز دبیرخانه خواستار حمایت جدی بنیاد و نخبگان استان از برگزاری این گفتمان در اصفهان شد و افزود: بی شک در همه صحنه ها خواص و نخبگان بالاترین اثرگزاری را در جامعه دارند که خود ظرفیتی بسیار بزرگ برای برنامه ریزی و سیاستگزاری می باشد. تقیان با اشاره به آنچه که در دبیرخانه دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری اتفاق افتاد، ابراز کرد: در شرایطی که به بودجه و امکانات دولتی متکی نبودیم و کل ستاد حوزه اجرایی این دبیرخانه متشکل از جوانان و نوجوانان بود موفق به برگزاری یک رویداد مهم ملی شدیم که این مهم موجب افتخار و امتنان است. در ادامه جلسه رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان اظهار کرد: آنچه که در این دبیرخانه اتفاق افتاده است برای من حیرت انگیز است و از این رو باید به شما تبریک عرض نمایم. شقایق حق جوی با اشاره به اینکه بنده نیز در این گفتمان حضور داشتم و با توجه به اینکه خود نیز در دوران جوانی در فعالیت های اجرایی مشارکت کرده ام به خوبی از سختی و حجم بالای این قبیل برنامه ها مطلعم و به نظرم دومین گفتمان راهبردی نقش جوانان در توسعه پایدار شهری به بهترین شکل ممکن برگزار شد.

لازم بذکر است در این جلسه وحید ایزدی(سرپرست حوزه اجرایی)، محمدجواد اسماعیلی(قائم مقام) و سیدحمید بهشتی (مدیر گروه هماهنگی و دعوت از مدعوین) حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
مدیران دبیرخانه